Poznaj naszych bohaterów!

To właśnie ONI – Emil, Kamila i Oskar przeprowadzą Was przez całą zieloną GRĘ! Poznajcie ich bliżej, a na pewno zrozumiecie ich decyzje i postępowanie 🙂

Emil – porządny uczeń klasy 7. Trochę zapominalski, zdecydowanie roztrzepany, ale za to szalenie kreatywny! Ma milion pomysłów na minutę (czasem bardziej, czasem mniej udanych.. 😊) Interesuje go prawie wszystko. Jego pokój gdzie chętnie przeprowadza doświadczenia i różne eksperymenty przypomina laboratorium szalonego naukowca. W przyszłości chciałby zostać wynalazcą. Ostatnio, gdy dowiedział się, jak bardzo szkodzimy planecie, postanowił być bardziej ekologiczny i zarazić nowymi nawykami rodziców.

Kamila – Mama Emila i żona Oskara. Pogodna, zawsze uśmiechnięta, pomocna. Zajmuje się prowadzeniem domu. Doskonała kucharka, jak na prawdziwą gospodynię przystało! Miłośniczka mody, za swoją ikonę stylu uważa Coco Chanel. W wolnych chwilach najchętniej urządza w łazience domowe SPA albo zajmuje ogrodem. Uwielbia podróże, zwłaszcza egzotyczne wakacje. Najwięksi wrogowie? Oczywiście brud i kurz!

Oskar – Tata Emila i mąż Kamili. Na co dzień pracuje w kopalni. Jest optymistą z ogromnym poczuciem humoru – potrafi rozbawić każdego. Prawdziwy gaduła. Bardzo otwarty, towarzyski, lubi poznawać nowych ludzi. Uwielbia sportowe auta i …jedzenie!! Jego ulubioną potrawą jest bezkonkurencyjny stek w sosie grzybowym. Poza tym jest zapalonym kibicem koszykówki – nie przegapi żadnego meczu!